To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Małopolskiem.

układanie towaru - Kaufland Tarnów

Tarnów Dodane o 10:45, 4 Września 2013, id ogłoszenia: 52843317

Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu: merchandising, outsourcing sił sprzedaży, animacje, promocje, logistyka dla firm z branż: FMCG, farmaceutycznej, bankowej i finansowej, budowlanej, itp.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

merchandiser – osoba do układania towaru
miejsce pracy: Tarnów, hala Kaufland
nr ref.: merch Tarnów

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów w hipermarkecie Kaufland
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych, pilnowanie terminów przydatności produktów
- pilnowanie zapasów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska
- przekazywanie informacji handlowych z hal dotyczących obsługiwanych firm

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku – dokładne godziny i dni do indywidualnego ustalenia
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu oraz zaświadczenie lekarskie o zdolności do pracy
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność

Oferta:
- przeszkolenie z procedur wdrażania standardów ekspozycyjnych
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- miła atmosferę pracy
- elastyczny czas pracy
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia z pełnym ZUS-em, około 90 godz. / m-c

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv wraz zaznaczonym numerem referencyjnym – merch Tarnów - w tytule wiadomości.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".

Wyświetleń:12