To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Kujawsko-pomorskiem.

ułożenie asortymentu w sklepie ogrodniczym

ul. Sienkiewicza 5 Dodane o 11:26, 21 Czerwca 2013, id ogłoszenia: 42565151

Aktualnie poszukujemy osób zainteresowanych zleceniami w ciągu tygodnia.

nr referencyjny:rp/05/13
miejsce pracy: Żołędowo (koło Osielska)

opis stanowiska:
- ułożenie asortymentu na półkach
- prace porządkowe w magazynie oraz hali sklepowej centrum ogrodniczego

wymagania:
- dyspozycyjność do wykonywania zlecenia już od 16.05.13 r.
- siła fizyczna
- zachęcamy do aplikowania osoby uczące się, chcące dorobić sobie do studenckiej/uczniowskiej kieszeni

oferujemy:
- zlecenie od zaraz
- stawkę godzinową
- jasne zasady współpracy
- możliwość dorobienia do studenckiej kieszeni

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji za pośrednictwem portalu Tablica.pl [opcja "Napisz wiadomość"].
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zgłoszeń Kandydatów bez załączonego CV.

Wyświetleń:3