To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca fizyczna w Lubelskiem.

Woźna w przedszkolu

Turka Klonowa Dodane o 20:26, 5 Marca 2013, id ogłoszenia: 35758455

Pilnie poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku: WOŹNA

Jeśli jesteś kobietą w wieku 30-45 lat, mieszkasz na terenie Lublina lub okolic i poszukujesz stałej pracy to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !

Czego oczekujemy ?
- Pracowitości, zaangażowania oraz dokładności w wykonywanych czynnościach;
- Dynamiki oraz sprytu wykonywanych zadań;
- Wysokiej kultury osobistej;
- Sympatycznego usposobienia;

Kogo preferujemy ?
- Osoby bezrobotne, zarejestrowane w Urzędzie Pracy;

Jakie będą Twoje obowiązki ?
- Dbanie o czystość przedszkola;
- Wydawanie posiłków dzieciom;

Co oferujemy ?
- Pracę w Niepublicznym Przedszkolu w miejscowości Turka - k/Lublina w oparciu o umowę o pracę;
- Ośmiogodzinny tryb pracy (od 8 do 16) od poniedziałku do piątku;
- Przyjazną atmosferę;
Dodatkowo cały miesiąc sierpień jest wolny od pracy;

PREFERUJEMY KONTAKT TELEFONICZNY
- Prosimy dzwonić w godzinach 9.00 - 15.00

Wyświetleń:1