To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Praca dodatkowa w Śląskiem.

Wykładowca szkoleniowy/ Trener

Katowice Dodane o 19:47, 12 Listopada 2013, id ogłoszenia: 57571811

Firma szkoleniowa w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje trenerów/ wykładowców na terenie Częstochowy trenera z dziedziny:

Opiekun medyczny
Spedytor

Wymagania

• Doświadczenie teoretyczne oraz praktyczne z danej dziedziny oraz chęć podjęcia pracy w tygodniu (styczeń, luty 2014)
Obowiązki

• Tematyka szkolenia spedytor:
warunki dostaw w kontrakcie handlowym, umowa przewozu a umowa spedycji, ubezpieczenie w transporcie, prowadzenie działalności transport - spedycja, organizacja procesów przewozowych i procedury spedycyjne, Ogóle Polskie Warunki Spedycji.

• Tematyka szkolenia opiekun medyczny:
BHP, elementy psychologiczne i pedagogiczne, anatomia i fizjologia człowieka, pielęgnacja i opieka nad pacjentem, rehabilitacja, pierwsza pomoc przedmedyczna, patofizjologia z uwzględnieniem specyfiki wieku starczego.

Wyświetleń:2

Ogłoszenia użytkownika Radosław

16 lip

Sala szkoleniowo wykładowa

Wynajem

35 zł

Do negocjacji

16 lip

Sala szkoleniowa

Wynajem

25 zł

16 lip

Sala szkoleniowa, komputerowa

Wynajem

45 zł