To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż w Wielkopolsce.

Zatrudnię do biura w Lesznie

Leszno Dodane o 07:36, 23 Kwietnia 2014, ID ogłoszenia: 59560707

Do biura w Lesznie zatrudnię telemarketerów-umawianie spotkań. Elastyczne godziny pracy, podstawa+premia. praca również dla emerytów.

Opis stanowiska :

- telefoniczny kontakt z klientem,
- zapraszanie na spotkania pokazowe.

Wymagamy :

Najważniejszą cechą konsultantów telefonicznych jest pozytywne nastawienie i wiara we własne możliwości. Oprócz tego oczekujemy :

- łatwości nawiązywania kontaktów,
- podstawowa obsługa komputera,
- miłego głosu przez telefon,
- zaangażowania,

Naszym pracownikom oferujemy :

- elastyczne godziny pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
- profesjonalne szkolenia na każdym etapie i wsparcie trenerów,
- podstawę plus premię,
- atrakcyjne systemy motywacyjne,
- niezbędne narzędzia pracy

Dzięki możliwości rozwoju i szybkiego awansu, to właśnie u nas możesz zacząć budować swoją własną ścieżkę kariery!

Wyświetleń:1