To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Sprzedaż w Zachodniopomorskiem.

Zatrudnimy SPRZEDAWCĘ (Salon mody DANHEN - C.H. STER - Szczecin)

Szczecin Dodane o 14:05, 5 Października 2013, id ogłoszenia: 56485853

Firma DANHEN jest polską marką odzieżową, która od ponad 30 lat ubiera aktywne, pewne siebie kobiety. Łączymy w sobie klasyczną, subtelną elegancję z romantyczną damską naturą. Odnajdujemy harmonię, zestawiając najwyższą jakość tkanin z niepowtarzalnością projektów by podkreślać to, co w każdej z nas najpiękniejsze: przyjemność bycia kobietą!

Naszą najlepszą wizytówką są nasi ludzie. Pełni pasji i entuzjazmu, dla których moda jest źródłem nieustającej inspiracji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA
Salon mody DANHEN - C.H. STER - Szczecin
(pełen etat)

Zakres obowiązków:

- bieżący kontakt z klientem;
- ekspozycja asortymentu w oparciu o standardy i parametry estetyczne;
- prowadzenie codziennej dokumentacji;
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

- umiejętności interpersonalne, komunikacyjne;
- samodzielność w prowadzeniu działań i umiejętność pracy w zespole;
- chęć do zdobywania nowej wiedzy, odpowiedzialność, dokładność, wnikliwość;
- wysoka kultura osobista;
- dobra znajomość pakietu MS Office;
- mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny;
- perspektywy rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę i atrakcyjne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o kontakt.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883, ze zm.)"

Wyświetleń:9