1. Strona główna
  2. Usługi
  3. Pozostałe usługi
  4. Pozostałe usługi - Łódzkie
  5. Pozostałe usługi - Czerniewice
Praca ekspedytora
PromujOdśwież
  • Prywatne

Opis

Ogłoszenie

Piekarnia Podkonice
Piekarnia Podkonice poszukuje osoby do pracy w piekarni na stanowisko ekspedytora!
Obowiązki:
- Rozliczanie kierowców oraz nadzór nad ich pracą podczas dostaw
- Przyjmowanie towarów od dostawców i kontrola jakości
- Organizacja i skuteczne wydawanie towarów do klientów
- Monitorowanie stanu magazynowego i dbanie o jego prawidłowe funkcjonowanie
- Współpraca z zespołem w celu zapewnienia płynności procesów logistycznych
Oferujemy:
- Stawkę godzinową do ustalenia, adekwatną do posiadanych umiejętności i doświadczenia
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość zdobycia nowych kompetencji
- Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony zespołu
Jeśli jesteś gotowy/chętna do podjęcia wyzwania na stanowisku Ekspedytora w naszej piekarni, prześlij swoje CV lub skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 50*******87
Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy naszą firmę!
ID: 918431339

Skontaktuj się

Joanna

Na OLX od październik 2015

Ostatnio online w dniu 15 maja 2024

xxx xxx xxx

Dodane 21 maja 2024

Użytkownik

Lokalizacja