2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Balice
Dział rekrutacji
Dodane 29 maja 2024

Asystent/ka - pracownik biurowy - Kraków Balice

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MV Center Systemy Wizyjne Sp. z o.o. członek grupy EXACT SYSTEMS do swojej siedziby w Krakowie-Balicach poszukuje osób na stanowisko Asystent/ka- pracownik biurowy

Zadania na stanowisku:

  • Podstawowe wsparcie w zakresie księgowości (wprowadzanie faktur do systemu)

  • Bieżące prace administracyjno-biurowe

  • Kontakt z kurierami

Nie wymagamy doświadczenia- przeszkolimy Cię!

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub mile widziany status studenta

  • Znajomość obsługi komputera (w tym Office, Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność/dokładność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, zgodne z kompetencjami zatrudnionej osoby

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (pon-pt)

  • Pracę od zaraz w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie i świetnym zespole

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie w zakresie obowiązków

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 918491572