2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Rzeszów
Dodane 16 maja 2024

Asystent/ka projektanta konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

W związku z rozwojem Synerte Sp. z o.o. zatrudni:

Asystenta/Asystentkę projektanta konstrukcji stalowych

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.

Opis stanowiska:

  • udział w procesie projektowania konstrukcji stalowych,

  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej oraz montażowej konstrukcji stalowych m.in. pod linie transportu technologicznego,

  • przygotowywanie list materiałowych produkcyjnych/technologicznych, plików wsadowych na maszyny DXF,

  • modelowanie konstrukcji 3D w oprogramowaniu Autodesk AdvanceSteel,

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,

  • udoskonalanie obecnych oraz opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań,

  • współpraca z innymi działami firmy, w tym z wydziałem produkcji i działem montażowym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane na kierunku: budownictwo),

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, minimum A2,

  • minimum  podstawowa znajomość i doświadczenie w pracy z oprogramowaniem Autodesk AutoCad,

  • predyspozycje analityczne i organizacyjne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoka kultura pracy oraz dobra organizacja pracy,

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania Advanced Steel,

  • znajomość oprogramowania Autodesk Robot,

  • znajomość oprogramowania IdeaStatica,

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilność: jeśli szukasz długofalowej współpracy i pewności zatrudnienia – oferujemy umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: doceniamy Twoje kompetencje, doświadczenie oraz Twój wkład włożony w pracę – indywidualnie ustalamy wysokość pensji,

  • Rozwój: chciałbyś rozwinąć swoją wiedzę oraz potencjał – z nami masz taką możliwość – stawiamy na rozwój naszych pracowników;

  • Przyjazne środowisko: wiemy, że praca jest ważnym elementem w życiu każdego człowieka, przebywamy w niej większą część dnia. Pracując u nas spędzisz ją w atmosferze wzajemnej współpracy, pomocy i szacunku.

  • Dogodna lokalizacja: chcesz sprawnie docierać do pracy – nasze biuro mieści się w centrum Rzeszowa,

  • Stałe godziny pracy: zależy Ci na pracy w systemie jednozmianowym – oferujemy pracę od pon. do pt. od 08:00 – 16:00,

  • Niezliczoną ilość pysznej kawy.

Jeśli powyżej wymienione umiejętności cechują właśnie Ciebie, prześlij swoje CV na za pomocą przycisku APLIKUJ – a my skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918623946