2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 15 maja 2024

Dołącz do Nas - Praca dla Kosmetyczki/Kosmetologa

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Salon DepilConcept, lider na rynku usług trwałej depilacji i pielęgnacji skóry, poszukuje doświadczonej i zaangażowanej Kosmetolog, która dołączy do naszego Zespołu. Gwarantujemy inspirującą atmosferę pracy, profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

- Wykonywanie profesjonalnych zabiegów trwałej depilacji i pielęgnacji skóry;

- Indywidualne doradztwo Klientom w zakresie pielęgnacji skóry oraz doboru odpowiednich zabiegów;

- Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy;

- Aktywne wspieranie promocji salonu oraz produktów.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie;

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. rok);

- Umiejętność pracy z Klientem oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne/miękkie.

Oferujemy:

- Wstępne zatrudnienie na umowę zlecenie na okres próbny, następnie stabilne zatrudnienie;

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz system premiowy);

- Profesjonalne szkolenia w zakresie nowoczesnych technik trwałej depilacji i pielęgnacji skóry zakończone certyfikatami;

- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;

- Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

Mile widziane:

- Język angielski w stopniu komunikatywnym;

- Status studenta;

- Znajomość/kreatywność w sferze social mediów;

- Obsługa Systemu Versum.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, pełną pasji i zaangażowania, gotową do pracy w dynamicznym młodym środowisku, to czekamy właśnie na Ciebie! Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 918595295