2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Komandoria
Dodane 30 maja 2024

Elektryk/Elektromonter - Dolata Electric sp. z o.o. - Poznań/Wlkp.

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Komandoria

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie specjalisty na stanowisko samodzielnego Elektryka/Elektromontera. Jesteśmy jedną z wiodących firmą elektrotechnicznych z Poznania, która od 2010 roku specjalizuje się w instalacjach elektrycznych, oświetleniu LED oraz fotowoltaice przemysłowej.

Zakres zadań:

·       Wykonywanie prac z zakresu kompleksowej realizacji instalacji elektrycznych (trasy kablowe, montaże, osprzęty, oświetlenia, modernizacje itd.),

·       montaż rozdzielnic elektrycznych i ich łączenie,

·       montaż i uruchamianie oświetlenia (głównie LED),

·       prace przy wykonywaniu pomiarów elektrycznych,

·       prace montażowe przy fotowoltaice przemysłowej (duże instalacje, farmy fotowoltaiczne),

Pracujemy głównie na takich obiektach jak np. hale przemysłowe, budynki biurowe, nowo budowane obiekty, lokale usługowe itd. Projekty, które wykonujemy na co dzień są bardzo zróżnicowane, co sprawia, że praca u nas jest ciekawa i rozwojowa, można się dużo nauczyć.

Szukamy osób, które:

·       Mają minimum 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku samodzielnego Elektryka,

·       są zaangażowane, elektryka jest jednym z ich głównym zainteresowań i właśnie w tym chcą się rozwijać (to kluczowe wymaganie :-) !)

·       posiadają umiejętności techniczne i są gotowe do pracy fizycznej,

·       potrafią obsługiwać elektronarzędzia,

·       posiadają brak przeciwskazań do pracy na wysokości (często montujemy oświetlenie),

·       posiadają ważne prawo jazdy (nasi pracownicy korzystają z samochodów służbowych),

·       posiadają uprawnienia SEP,

·       wykształcenie kierunkowe (np. Technik Elektryk), wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów będzie atutem,

W naszej firmie oferujemy:

·       Stabilne miejsce pracy w stałym zespole (jak ktoś do nas przyjdzie, to zazwyczaj z nami zostaje na dłużej)

·       umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,

·       pracę na miejscu w Poznaniu i Wielkopolsce, w trybie 7-15 (zazwyczaj 8 do 10 godzin dziennie)

·       możliwości wyrobienia dodatkowych godzin, awansowania lub zdobycia premii – doceniamy i płacimy za zaangażowanie!,

·       podnoszenie kompetencji i wsparcie rozwoju zawodowego – wyrabiamy uprawnienia, organizujemy szkolenia, wspieramy kursy zawodowe,

·       wsparcie ze strony doświadczonych Kierowników,

·       spotykamy się zazwyczaj 2 razy w roku na różne imprezy, integrujemy się, dbamy o miłą atmosferę, organizujemy dni gospodarcze w siedzibie firmy z dobrym jedzeniem.

Kilka słów o nas:

W naszej firmie dbamy o to, żeby każdy pracownik się rozwijał i czuł dobrze, w tym co robi. Realizujemy bardzo ciekawe projekty, przede wszystkim z zaawansowanej elektrotechniki, dlatego jeśli elektryka i ogólnie pojęta technologia Cię interesuje, szukasz zróżnicowanej i pełnej wyzwań pracy, chciałbyś współrealizować takie projekty jak m.in. hale przemysłowe, biura, hotele, restauracje, urzędy, szkoły, farmy fotowoltaiczne, różnego rodzaju montaże i modernizacje oświetlenia, pomiary – wyślij swoje CV!

Zajrzyj koniecznie na naszą stronę, tam zobaczysz, co robimy:

www. dolata-electric. pl

Rekrutacja zazwyczaj odbywa się w dwóch etapach. Najpierw dzwonimy do Ciebie i rozmawiamy o Twoim doświadczeniu, podstawowych wymaganiach i stanowisku, jeśli się dogadamy - zapraszamy do naszej siedziby gdzie rozmawiamy o konkretach. :-)

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Komandoria
ID: 892857539