2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bestwina
Dodane 14 maja 2024

Elektryk maszyn / Utrzymania ruchu

Lokalizacja

Bestwina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma FAREM POLAND rozpoczęła działalność 1 stycznia 2001 roku jako wyodrębniona jednostka z F.M.E. “INDUKTA” – fabryki, która istnieje na rynku już przeszło 130 lat.

Już od 22 lat zarządzana przez doświadczoną kadrę ludzi stale poszerza zakres swojej działalności.

Obecnie zatrudniamy przeszło 50 osób o różnej specjalizacji.

W 2021 roku zakupiliśmy halę i przenieśliśmy siedzibę firmy z Bielska-Białej do Czechowic-Dziedzic na ul. Komorowicką 9.

FIRMA MIEŚCI SWOJĄ SIEDZIBĘ NA GRANICY CZECHOWIC-DZIEDZIC I BIELSKA-BIAŁEJ.

Zajmujemy się m.in. obróbką metali (w tym CNC), remontami, naprawami i modernizacjami maszyn, utrzymaniem ruchu, instalacjami elektrycznymi, konstrukcjami stalowymi, robotami ślusarskimi itd.

Konstruujemy także własne maszyny i urządzenia.

Współpracujemy z wieloma firmami w Polsce, a także za granicą.

FAREM POLAND wdrożyło oraz pracuje i wytwarza swoje produkty w oparciu o wymogi Systemu Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10

Poszukujemy elektryka utrzymania ruchu oraz elektryka maszyn do pracy. Praca odbywać się będzie w Bielsku-Białej na ul Piekarskiej dla utrzymania ruchu oraz w Czechowicach dla Mechanika maszyn.

Zakres obowiązków

  • Elektryczny montaż nowych urządzeń

  • Naprawa elektrycznych usterek maszyn,

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn,

  • Dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń,

  • Utrzymywanie w ciągłej sprawności maszyn i urządzeń.

Wymagania

  • Przynajmniej kilku letnie doświadczenie w pracy przy maszynach,

  • Znajomość prefabrykacji szaf,

  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych,

  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych oraz elektrycznych,

  • Sumienność i zaangażowanie w pracy,

  • Dyspozycyjność,

  • Uprawnienia SEP 1,

  • Mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Atrakcyjne zarobki,

  • Premie kwartalne,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Pracę w jednej z czołowych firm z branży w okolicy,

  • Świadczenia socjalne.

  • Wysokie standardy pracy oraz BHP,

  • Pracę w dobrej atmosferze w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Lokalizacja

Bestwina,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Bestwina
ID: 915411148