2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Praga-Południe
Dodane 31 maja 2024

Główna księgowa do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Firma konsultingowa IQ GROUP (www.iqsol.eu/www.iqsol.pl) specjalizująca się w obsłudze klienta rosyjskojęzycznego i angielskojęzycznego o różnym profilu działalności (transportowe, budowlane, handlowe) szuka Główną księgową do biura rachunkowego

Zakres obowiązków

  • Budować biuro rachunkowe od zera

  • Prowadzenie pełnej księgowości Klientów biura (głównie spółek z o.o. świeżo otwartych);

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych;

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów;

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, JPK);

  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej;

  • Raportowanie do instytucji zewnętrznych np. GUS, NBP;

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;

  • Współpraca z audytem zewnętrznym oraz komunikacja z US, ZUS;

  • Usprawnianie procesów i procedur finansowo-księgowych.

Nasze wymagania

  • Mim. 1 rok doświadczenia pracy w biurze rachunkowym na stanowisku główną księgową

  • Znajomość języka rosyjskiego (większość klientów rosyjskojęzycznych).

  • Min. 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej rachunkowości;

  • Dobra znajomość przepisów VAT/CIT/PIT;

  • Znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia, Optima;

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, odpowiedzialność;

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana (mamy również klientów angielskojęzycznych).

  • Ukończone kursy, szkolenia z zakresu Kadry i Płace – mile widziane;

Tu oferujemy

  • Oferujemy podstawę + 50% od zysku biura rachunkowego

  • Szukamy główną księgową która będzie budować biuro rachunkowe od zera dla obsługi dopiero powstałych firm (roczna ilość firm których rejestrujemy to 200-300 szt)

  • Praca nie wymaga codziennego przybywania w biurze

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 918848478