2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Opolskie
  5. Inżynieria - Falmirowice
Dodane 16 maja 2024

Inżynier projektu

Lokalizacja

Falmirowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ELTECHNIK Sp. z o.o.  – opolski producent podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych poszukuje pracowników produkcji .

Oferujemy pracę na stanowisku: Inżynier projektu

Miejsce pracy: Falmirowice ul. Ozimska 6

Zakres obowiązków:

·       Planowanie działań dotyczących wdrożenia projektów,

·       Zapewnienie technicznego wsparcia w porozumieniu z pozostałymi działami w firmie              oraz kompletowanie informacji otrzymanych ze wszystkich działów,

·       Raportowanie postępu realizacji projektów,

·       Nadzór nad wprowadzaniem zmian w projektach, podejmowanie działań korygujących oraz rozwiązywanie problemów bieżących,

·       Nadzór nad przygotowaniem części prototypowych,

·       Przygotowywanie list materiałowych oraz pracochłonności w oparciu o dokumentację technologiczną potencjalnych klientów,

·       Sporządzanie dokumentacji technologicznej projektu,

·       Nadzorowanie przebiegu wykonywanych działań,

·       Ocena efektu pracy i wprowadzanie ewentualnych poprawek,

·       Opracowywanie zmian inżynieryjnych i ich wdrożenie:

- aktualizacja dokumentacji technologicznej

- analiza narzędzi i wyposażenia

- projektowanie i rozwój

·       Współudział w przygotowaniu analizy przyczyn i skutków wad danego projektu,

·       Wyciąganie wniosków z projektowania produktów, wdrażania ich oraz narzędzi do produkcji seryjnej (Lessons Learned),

·       Współudział przy przygotowywaniu dokumentacji prototypowej,

·       Udział przy realizacji projektów prototypowych,

·       Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych,

·       Inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów w przedsiębiorstwie,

·       Przestrzeganie norm i wymagań klientów,

Wymagania:

·       Doświadczenie na analogicznym stanowisku

·       Wykształcenie minimum średnie techniczne

·       Znajomość rysunku technicznego

·       Dobra znajomość programu MS Office

·       Profesjonalne i odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań

·       Język angielski lub niemiecki wymóg konieczny

Oferujemy:

·       Współpracę z zespołem specjalistów zaangażowanych w swoje obowiązki

·       Stabilną, ciekawą i odpowiedzialną pracę w oparciu o umowę o pracę w elastycznych godzinach

·       Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

·       Dodatkowe premie świąteczne i wakacyjne

·       Dodatek paliwowy

·       Prywatną opiekę medyczną

·       Ubezpieczenie grupowe

·       Kartę Multisport

Lokalizacja

Falmirowice,

Opolskie

Opolskie, Falmirowice
ID: 918719207