2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Świętokrzyskie
  6. Wsparcie techniczne - Busko-Zdrój
Dodane 31 maja 2024

IT ADMINISTRATOR SysOps/NetOps/ Busko-Zdrój

Lokalizacja

Busko-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MAGTRANS to jedna z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL w południowej Polsce. Działamy na rynku od ponad 40 lat. W tym czasie zbudowaliśmy firmę, która obecnie zatrudnia prawie 500 osób, a obroty Grupy MAGTRANS sięgają ponad 350 mln zł rocznie.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie i utrzymanie infrastruktury IT firmy, w tym serwerów fizycznych i wirtualnych oraz sieci (MPLS, LAN, WAN, WiFi, VoIP)

  • Monitorowanie wydajność systemów i wspołpraca z serwisami zewnętrznymi dla aplikacji: Comarch, SpedTrans TMS, PC Market, Patronat)

  • Obsługa zgłoszeń oraz wsparcie techniczne pracowników firmy w biurze i pracujących zdalnie

  • Zapewnienie utrzymanie stacji roboczych w gotowości

  • Zarządzanie sprzętem komputerowym (ewidencja, zamówienie)

  • Wdrażanie środków bezpieczeństwa w celu ochrony danych i systemów organizacji.

  • Nadzór nad procedurami tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania po awarii, aby zapewnić integralność danych

  • Zarządzanie kontami użytkowników, uprawnieniami i prawami dostępu

  • Wykonywanie regularnych aktualizacji systemów

  • Dokumentowanie konfiguracji systemów, procedur i problemów technicznych

  • Obsługa kilku lokalizacji w ramach grupy MAGTRANS

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość systemu Windows

  • wiedza w zakresie zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi

  • znajomość zagadnień związanych z konfiguracją serwerów

  • zaawansowana obsługa Google Workspace/ MS Office

  • praktyczna znajomość podstaw baz danych i języka SQL

  • ogólna znajomość sprzętu komputerowego poparta praktyką w rozwiązywaniu problemów sprzętowych oraz programowych

  • dobra organizacji pracy, dokładności i samodzielności

  • skuteczność, terminowości i własnej inicjatyw

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zaangażowanie w wykonywane zadania, systematyczność

  • gotowość do okazjonalnych wyjazdów

Nasza oferta:

  • praca w stabilnej firmie, o uznanej renomie i pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ lub B2B

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • praca stacjonarna w siedzibie firmy, w Busku-Zdroju

  • nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy

  • zaplanowany proces wdrożenia do pracy

  • karta MultiSport Benefit z dofinansowaniem, nauka języka obcego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Busko-Zdrój,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Busko-Zdrój
ID: 882144803