2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Chojna
Leks Sp. z o.o.
Dodane 31 maja 2024

Kasjer/Sprzedawca wyrobów piekarniczo-cukierniczych/ Chojna

Lokalizacja

Chojna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Nasza firma powstała w 1989 roku i obecnie jesteśmy jednym z większych producentów pieczywa i wyrobów cukierniczych w Polsce. Nasza dumą są trzy zakłady produkcyjne, sieć sklepów własnych, 3 kawiarnie, 360 pracowników, bogaty asortyment ponad 300 rodzajów wyrobów, w tym unikatową w skali Polski linią produktów Leks2ab, ogólnokrajowy zasięg rynku oraz marki własne „St. Klemens”, „Chlebek”, „Leks2ab”.

Obecnie do naszego punktu firmowego w Chojnie ul. Kościuszki 19 zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Kasjer-Sprzedawca

Najważniejszy zakres obowiązków:

·         Aktywna sprzedaż wyrobów piekarniczych oraz cukierniczych

·         Bezpośrednia obsługa Klienta

·         Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

·         Prace porządkowe na miejscu pracy

·         Estetyczna ekspozycja pieczywa oraz wyrobów cukierniczych

·         Wypiek pieczywa

 Czego oczekujemy:

·         Chęci do pracy

·         Gotowości do pracy zmianowej, dyspozycyjności

·         Uczciwości, dokładności, komunikatywności

·         Wysokiej kultury osobistej

·         Umiejętności rozpoznania i zaspokajania potrzeb Klienta

·         Posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia

·         Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Mile widziana umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego- jeżeli nie

masz doświadczenia-wszystkiego Cię nauczymy :)

 Oferujemy:

  •   Umowa zlecenie na okres urlopowo-wakacyjny

  • Wynagrodzenie zawsze na czas – na Twoim koncie zawsze do 10-go każdego miesiąca

  • Pełny proces wdrożenia

  •    Fajną Szefową :)

 Dołącz do nas i wyślij CV na adres email: rekrutacja(małka)leks.com.pl lub w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Masz pytania? Zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Leks Sp. z o.o. 69-200 Sulęcin, ul. Emilii Plater 4.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Leks Sp. z o.o. z siedzibą w Sulęcinie 69-200, ul. Emilii Plater 4, w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące, chyba że wcześniej wycofają Państwo swoją zgodę. Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której biorą Państwo udział. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo pod adresem: leks.com.pl/polityka-prywatności/.

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych można kontaktować się z Administratorem pod w/w adresem, listownie lub na adres email: rodo(małpa)leks.com.pl

Lokalizacja

Chojna,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chojna
ID: 918846707