2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Podgórze
Dodane 16 maja 2024

B2B Kierowca/Przewoźnik cateringu dietetycznego - PRACA W NOCY

Wynagrodzenie

4 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Jesteśmy firma świadcząca usługi przewozu m.in. cateringów dietetycznych. Podejmiemy współpracę z Kierowcami kat. B. jazda małymi autami typu (berlingo, fiorino, doblo itp) Transport paczek w systemie nocnym od poniedziałku do piątku, odbiór paczek z magazynu o godz. 23:30 – dostawy na stałym rejonie w obrębie Krakowa (stałe punkty dostaw) do godzin około 6:00-7:00. Rozliczenie od punktu dostawy, 2 razy w miesiącu. Prace można zgrać z inną pracą lub zatrudnić swoich kierowców.

Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV lub kontakt telefoniczny

Współpraca B2B

  • Zapraszamy przewoźników z otwartą działalnością lub osoby które są gotowe taka działalność otworzyć z naszą pomocą.

  • Oferujemy klarowny system rozliczeń na podstawie doręczonych stopów i rozliczenie według FV.

  • Możliwość rozwoju

Obowiązki:

  • Dotrzymywanie terminów dostaw.

  • Komunikacja z dyspozytorami, kierowcami i innymi członkami zespołu w celu realizacji dostaw.

  • Załadunek i czynny udział w zbieraniu paczek.

  • Monitorowanie przesyłek i dostaw.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • Umiejętność obsługi nawigacji samochodowej.

  • Dobre zarządzanie czasem.

  • Przyjazne nastawienie,

  • Chęć do pracy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 889885687