2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Sosnówka
Dodane 23 maja 2024

kierownik działu rezerwacji

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za całość rezerwacji (obsługa platform internetowych, sprawdzanie dostępności, obsługa pakietów)

  • Nadzór nad wprowadzanymi rezerwacjami pod kątem jakości i zgodności

  • Przestrzeganie założeń budżetowych w odniesieniu do obłożenia i średniej ceny, współpraca z Revenue Managerem oraz Managerem Recepcji

  • Zapewnienie ścisłego przestrzegania polityki cenowej oraz procedur (gwarancje, depozyty)

  • Posiadanie wiedzy na temat usług oferowanych przez hotel

  • Sporządzanie zestawień, sprawozdań i raportów

  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów w porozumieniu z Managerem Recepcji, z dbałością o dobro Gości hotelowych i z jednoczesną ochroną interesów hotelu

Nasze wymagania

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w hotelu

  • znajomość systemu rezerwacyjnego Premium Hotel,

  • proaktywna postawa sprzedażowa

  • znajomość języka angielskiego

  • zdolność do nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami

  • umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • ciekawą pracę przy różnorodnych projektach,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • premie sprzedażowe

Lokalizacja

Sosnówka,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Sosnówka
ID: 915810280