2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Śląskie
  6. Odnawialna - Katowice
  7. Odnawialna - Koszutka
Home Star sp. z o.o.
Dodane 30 maja 2024

Kierownik | Koordynator instalacji systemów fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

6 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Koszutka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Stanowisko: KIEROWNIK | KOORDYNATOR INSTALACJI SYSTEMÓW FOTOWOLTAICZNYCH

HOME STAR to intensywnie rozwijająca się firma w branży źródeł odnawialnych i systemów grzewczych.

Opis stanowiska:

Szukamy doświadczonego Kierownika/Koordynatora ekip instalacji systemów fotowoltaicznych, który będzie odpowiedzialny za samodzielne zarządzanie swoimi zadaniami oraz koordynację pracy ekip montażowych. Idealny kandydat powinien posiadać szerokie doświadczenie w montażu oraz dobieraniu systemów fotowoltaicznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów.

Obowiązki:

  • samodzielne planowanie i realizacja zleceń montażowych,

  • zarządzanie zespołem monterów (tworzenie zespołu monterów),

  • koordynacja pracy ekip montażowych i nadzór nad jakością wykonania,

  • dobieranie odpowiednich systemów fotowoltaicznych zgodnie z wymaganiami,

  • zarządzanie montażem instalacji fotowoltaicznych zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami,

  • przeprowadzanie testów i uruchamianie instalacji,

  • rozwiązywanie problemów technicznych i udzielanie wsparcia klientom,

  • dbałość o dokumentację techniczną i administracyjną.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność samodzielnego zarządzania czasem i zadaniami,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynowaniu prac montażowych,

  • znajomość narzędzi i oprogramowania używanego w branży fotowoltaicznej,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku i podejmowania decyzji,

  • pracowitość, rzetelność, dokładność,

  • gotowość do pracy w terenie,

  • umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowę B2B / umowę zlecenie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • szkolenie z systemów fotowoltaicznych,

  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy,

  • benefity pracownicze (m. in. MultiSport),

  • pracę w przyjaznej atmosferze i w zespole doświadczonych specjalistów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV z listem motywacyjny (z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) przez serwis OLX.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do aplikowania!!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Koszutka
ID: 918671977