2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Gorzów Wielkopolski
Dodane 30 maja 2024

Kierownik Robót Elektrycznych

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kim jesteśmy? ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. to jedna z największych firm produkcyjno-montażowych w branży elektrycznej w Polsce. Firma o ponad 55 letniej tradycji, z której jesteśmy dumni. Zatrudniamy ponad 650 specjalistów i inwestujemy w ich rozwój.

Jaka jest nasza misja? Dostarczanie najwyższej jakości kompleksowych usług elektromontażowych oraz tworzenie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

I to nie wszystko ... Jesteśmy gronem osób z pasją, dla których ważne jest wprowadzanie pozytywnych zmian w społeczności. Aktywnie uczestniczymy w lokalnych akcjach charytatywnych, wspieramy artystów, sztukę i inicjatywy społeczne zgłoszone przez naszych pracowników.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie jest dla nas priorytetem

  • Miejsce na rozwój i innowacje – tak aby Twoja praca miała znaczenie

  • Dostęp do kursów i szkoleń oraz realną ścieżkę kariery

  • Doceniamy naszych pracowników – oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia oferujemy dofinansowanie wakacji, bony świąteczne, pożyczki pracownicze

  • Pracujemy razem, cenimy różnorodność i okazujemy sobie wzajemny szacunek

  • Realizujemy ciekawe i ambitne projekty

Nasze oczekiwania?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku elektrycznym lub pokrewnym)

  • Uprawnienia budowlane do kierowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych

  • Mile widziane uprawnienia SEP E i D z pomiarami

  • Prawo jazdy kat. B

Główne obowiązki?

  • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP

  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych

  • Przygotowanie zestawień do zamówień i wycen

  • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót

  • Koordynowanie zakupów i dostaw dla nadzorowanego projektu

  • Zarządzanie pracą brygad

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz nadzór nad dokumentami niezbędnymi w trakcie trwania projektu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 918689100