2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bodzechów
Dodane 30 maja 2024

Konstruktor - technolog CAD

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bodzechów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ASPERA Sp. z o.o. z siedzibą w Bodzechowie k Ostrowca Św., producent konstrukcji oraz oznakowania reklamowego dla stacji paliw, myjni bezdotykowych itp. , poszukuje pracowników na stanowisko:

Oferta pracy: Konstruktor/Projektant

Zakres: Konstrukcje Stalowe, rozwinięcia blach

Miejsce pracy: Bodzechów obok Ostrowca Świętokrzyskiego Region:Świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Wykonywanie rysunków warsztatowych,

  • Sporządzanie kalkulacji materiałowych

  • Koordynowanie projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Znajomość programu AUTOCAD i oprogramowania SOLID WORKS

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok,

  • Umiejętność współpracy z zespołem projektowym, dokładność, sumienność,

  • Mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu projektów konstrukcji stalowych i rozwinięciach blach

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności,

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

Nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Prześlij nam swoje CV na adres mailowy

Oferujemy pracę stacjonarną na umowę o pracę w siedzibie naszej firmy.

Lokalizacja

Bodzechów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Bodzechów
ID: 906686268