2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Brzeźno
Barbara Szczepańska
Dodane 30 maja 2024

Koordynator ds. Obsługi Pracowników i Nieruchomości

Lokalizacja

Gdańsk, Brzeźno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

 Grupa SOLANO specjalizuje się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, m.in.: outsourcingu pracowniczego, przeprowadzania rekrutacji, a także doradztwa personalnego. Zapewniamy również kompleksową opiekę cudzoziemcom w ramach legalizacji pobytu i pracy na terenie Polski, gwarantując im pełne wsparcie. Nasza oferta jest odpowiedzią na zmieniającą się sytuację na rynku pracy w Polsce. Tworzymy miejsca pracy dla obcokrajowców, jednocześnie pomagając im w zaadoptowaniu się do polskich warunków. Tym samym pomagamy firmom działającym w Polsce znaleźć właściwych i rzetelnych pracowników.

Do naszego zespołu poszukujemy:

 Koordynatora ds. Obsługi Pracowników i Nieruchomości

Zakres obowiązków:

·        Obsługa administracyjna pracowników międzynarodowych

·        Administrowanie dokumentacją personalną

·        Nadzorowanie pracy pracowników międzynarodowych

·        Wsparcie pracowników w adaptacji u klienta

·        Dbanie o KPI oddziału (rotacja, frekwencja)

·        Wsparcie pracowników w zakresie w logistyki, noclegów, dojazdów do pracy

·        Pomoc w adaptacji pracowników w Polsce

·        Kontrolowanie stanu nieruchomości

·        Zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynkach

·        tłumaczenie szkoleń i zadań zleconych przez dozór produkcyjny

  • Dbanie o optymalne wykorzystanie dostępnych miejsc noclegowych

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku

·        Mile widziane doświadczenie zdobyte w agencji pracy tymczasowej

·        Dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego B2/C1

·        Dobra znajomość języka polskiego B2/C1

·        Obsługa programów z pakietu MS Office

·        Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy pod presją czasu

·        Dyspozycyjność

·        Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Dokładność, systematyczność i terminowość w wykonywaniu zadań

·        Zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu

·        Prawo jazdy kat. B

·        Preferowane wykształcenie techniczne

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

·        Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód

·        System premiowy oparty o wypracowane wyniki

·        Kursy językowe na platformie ETutor

·        Szkolenia podnoszące kwalifikacje na stanowisku

·        Dodatkowy, płatny dzień urlopu z tytułu urodzin

·        Imprezy integracyjne

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Brzeźno
ID: 918483738