2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Puławy
Dodane 15 maja 2024

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe UDT

Lokalizacja

Puławy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Alimat Group jest dynamicznie rozwijającym się liderem na rynku polskim w dostarczaniu i obsłudze polskich i międzynarodowych pracowników stałych i tymczasowych, w zależności od konkretnych zamówień i wymagań naszych Klientów. Zarządzamy własnymi procesami produkcyjnymi w największych, renomowanych zakładach produkcyjnych w Polsce. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe UDT.

Lokalizacja: Końskowola, zakłady mięsne

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego bocznego, wysokiego składowania

  • Przyjmowanie, składowanie oraz wydawanie towarów z magazynu

  • Przygotowywanie zamówień

  • Organizowanie przestrzeni magazynowej oraz dbanie o porządek i czystość w magazynie

  • Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze bocznego, wysokiego podnoszenia

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych, wydane przez UDT

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Uczciwość i zaangażowanie

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do soboty w zakładach mięsnych w Końskowoli

  • Elastyczny grafik

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Nie przegap tej szansy na rozwój zawodowy i stabilne zatrudnienie! Skontaktuj się z nami już dziś, a my z przyjemnością omówimy szczegóły oferty i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Lokalizacja

Puławy,

Lubelskie

Lubelskie, Puławy
ID: 918419672