2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Śląskie
  6. Rekrutacja - Gliwice
  7. Rekrutacja - Obrońców Pokoju
Dodane 30 maja 2024

Manager działu rekrutacji

Wynagrodzenie

7 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Obrońców Pokoju

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Personnel International BPO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Menadżer Działu Rekrutacji

Miejsce pracy: Gliwice (centrum)

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od Menadżerów Projektów

• Pozyskiwanie i selekcja kandydatów do pracy

• Pozyskiwanie i efektywna współpraca z klientami zajmującymi się pozyskiwaniem kandydatów do pracy

• Planowanie i realizacja procesu rekrutacji na rzecz klientów zewnętrznych w Polsce

• Kierowanie zespołem pracowników rekrutacji

• Nadzór nad bazą danych kandydatów

• Planowanie strategii zatrudnienia m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań klienta

• Planowanie kreatywnych działań marketingowych i informacyjnych dotyczących pozyskania kandydatów do pracy

• Terminowe sporządzanie raportów, opinii m.in. na zlecenie Zarządu

• Efektywna współpraca z innymi działami firmy

• Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy

Wymagania:

• Doświadczenie w aktywnej rekrutacji w social media

• Znajomość języka polskiego w stopniu biegłym

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Aktywne przywództwo

• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

• Minimum średnie wykształcenie zdobyte w Polsce

• Czynne prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

• Znajomość języków obcych: angielski, hiszpański

• Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy

Oferujemy:

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy

• Wynagrodzenie w okresie próbnym w wysokości 7500 pln brutto/mies., po okresie próbnym – do ustalenia,

• Możliwość pracy zdalnej (system hybrydowy) po okresie próbnym

• Do dyspozycji służbowy laptop i telefon

• Pracę w międzynarodowym środowisku

• Szkolenia z zakresu wykonywanych zadań

• Karta Sportowa z kafeterią- po okresie próbnym

• Pakiet medyczny- po okresie próbnym

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Obrońców Pokoju
ID: 918697945