2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Dolnośląskie
  6. Pozostałe w HR - Wrocław
  7. Pozostałe w HR - Psie Pole
Dodane 30 maja 2024

Młodszy Specjalista ds. Administracji i HR - Cały etat

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską firmą, właścicielem marki Czas na Herbatę i istniejemy na rynku od 1997 r. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w imporcie, produkcji oraz sprzedaży herbat wysokogatunkowych, a także akcesoriów do jej parzenia i przechowywania. W ofercie znajdują się najwyższej jakości herbaty czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące, autorskie czy kompozycje owocowe, a także kawy z wszystkich zakątków świata oraz zioła. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem sieci sklepów stacjonarnych w całej Polsce oraz sklepu internetowego www.czasnaherbate.net

Poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Administarcji i HR

Miejsce pracy: Wrocław

Umowa w oparciu o umowę na zastępstwo, umowę zlecenie na cały etat.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

ADMINISTRACJA:

  • archiwizacja dokumentów,

  • wprowadzanie do systemu faktur kosztowych,

  • sporządzanie raportu kasowego,

  • obsługa umów z operatorem telefonii komórkowej,

  • rozliczanie delegacji,

  • wyjazdy do  urzędów,

  • pozostałe prace administracyjno-biurowe,

HR:

  • sprawdzanie poprawności ewidencji czasu pracy, dokumentacji pracowniczej

  • zlecanie badań lekarskich, bhp

  • koordynacja działań związanych z obsługą benefitów (ubezpieczenie grupowe, karty multisport),

 OCZEKUJEMY:

  • dobra znajomość Microsoft Office,

  • dobra organizacja czasu pracy, skrupulatność oraz komunikatywność

  •  prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji lidera w swojej branży,

  • stabilne zatrudnienie,

  • elastyczne i indywidualne podejście do pracownika,

  • przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy oraz pakiet świadczeń pozapłacowych.

 Osoby zainteresowane prosimy o załączenie swojego CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 802923662