2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Piaseczno
Dodane 16 maja 2024

MONTER-Serwisant

Wynagrodzenie

5 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

NASZE WYMAGANIA

-        prawo jazdy kat. B,

-        wiedza z zakresu wykonywania standardowych prac budowlano- montażowych

-        zaangażowanie w wykonywane obowiązki

-        umiejętność obsługi wiertarki, szlifierki

-        jesteś osobą uczciwą, dyspozycyjną, komunikatywną i punktualną

-        świadomość, że firmę tworzą ludzie i jej rozwój zależy od jakości wykonywanej przez nich pracy

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży klimatyzacyjnej lub hydraulicznej

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-        montaż, demontaż oraz naprawy kontenerów

-        montaż oraz serwis klimatyzacji

-        wykonywanie towarzyszących prac budowlanych

-        obsługa urządzeń warsztatowych

 OFERUJEMY:

-        zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz

-        atrakcyjne wynagrodzenie

-        odzież i telefon służbowy

-        możliwość szkolenia i rozwoju

-        praca w przyjaznym zespole

 Wyślij do nas swoją aplikację.

Zainteresowanych prosimy aplikowanie na stronie: www.gp-tech.pl

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 918801587