2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zebrzydowice
Dodane 15 maja 2024

Obsługa biurowa/Pomoc biurowa

Lokalizacja

Zebrzydowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Piekarnia Zebrzydowice poszukuje osoby na stanowisko:

OBSŁUGA BIUROWA/POMOC BIUROWA

aby wzmocnić nasz zespół. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, samodzielną i chcesz dołączyć do dynamicznego środowiska pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie codziennych czynności biurowych, takich jak przyjmowanie telefonów, obsługa korespondencji mailowej i pocztowej.

  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji i archiwizacji.

  • Wsparcie działu administracji w codziennych zadaniach.

  • Obsługa programu Subiekt oraz znajomość pakietu Office.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej, jednak nie jest to wymóg konieczny.

  • Znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w godzinach 8:00-12:00 lub 12:00-16:00, na umowę zlecenie lub umowę o pracę.

  • Możliwość zatrudnienia na jedną drugą etatu lub na trzy czwarte etatu.

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

  • Pracę w przyjaznym środowisku biurowym w Piekarni Zebrzydowice.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem motywacyjnym na adres [rekrutacja.piekarniazebcegmail.com] lub kontakt telefoniczny pod numerem [5.1.8.7.4.6.6.2.7].

Piekarnia Zebrzydowice z niecierpliwością czeka na Ciebie! Dołącz do nas i wspólnie będziemy rozwijać naszą działalność.

Lokalizacja

Zebrzydowice,

Śląskie

Śląskie, Zebrzydowice
ID: 918248489