2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Małopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Nowy Sącz
Grupa ParkM
Dodane 29 maja 2024

Ogrodnik w Park M - doświadczenie niewymagane

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Park -M, będąca liderem w branży architektury krajobrazu zatrudni kilka osób na stanowisko ogrodnika

Codziennie będziesz wykonywać takie zadania, nawet jeśli nie masz doświadczenia:

  • sadzenie, pielenie, pielęgnacja roślin

  • przycinanie, korowanie, nawożenie

  • koszenie, plantowanie gruntu

Co pomoże Ci wykonywać tę pracę:

  • chęć pracy fizycznej na zewnątrz niezależnie od pogody

  • doświadczenie w pracy w ogrodzie lub na roli - masz ogródek, działkę, hodujesz rośliny

  • umiejętność obsługi prostego sprzętu ogrodniczego - nie boisz się wykopać dołka, skosić trawę czy obciąć gałąź

  • chęć nabywania wiedzy o roślinach, ogrodnictwie, pracach na terenach zielonych

  • chęć do pracy w delegacji (finansowanej przez firmę)

Otrzymasz od nas:

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Wynagrodzenie podstawowe 27,70 brutto/h, możliwość nadgodzin w sezonie

  • Dodatki do wynagrodzenia: delegacje, karty żywnościowe, prywatna opieka zdrowotna oraz dodatkowe ubezpieczenie, również dla Twojej Rodziny

  • Zabezpieczenie BHP i odzież ochronna od pierwszego dnia pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PARK M Krzysztof Mróz z siedzibą w: Trakt Św. Kingi 9, 33-340 Stary Sącz (Pracodawca - administrator danych) lub do innych podmiotów wspólnie administrujących danymi w ramach Grupy PARK M (zobacz szerzej na: park-m.pl/dokumenty) poszukujących pracowników, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 903820554