2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Świętokrzyskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Kwasów
Dodane 16 maja 2024

Operator ciągnika rolniczego

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kwasów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy operatora ciągnika rolniczego.

Zakres obowiązków:

   -   dbałość o sprawność maszyn i urządzeń,

-         realizacja programu utrzymania czystości,

-         ocena stan stosowanych maszyn i urządzeń stosowanych w pracach polowych,

-         wykonywanie prac związanych z mechanizacją procesów produkcyjnych w rolnictwie,

-         dobór narzędzi, maszyny i urządzenia do wykonania określonej pracy,

-         planowanie i wykonywanie podstawowych zabiegów w wybranych technologiach produkcji rolniczej

-         dobór specjalistycznych narzędzi, urządzeń i technologii do wykonywania prac związanych z demontażem, naprawą i montażem zespołów oraz układów pojazdów i maszyn rolniczych,

-         dokonywanie każdorazowo kontroli sprawnego działania maszyn i urządzeń w gospodarstwie przez pracami polowymi,

-         umiejętność prowadzenia i obsługiwania pojazdów silnikowych.

-         Wykonywanie prac polowych związanych sadzeniem i zbiorem produktów rolnych, pakowaniem, załadunkiem i rozładunkiem na środki transportu.

Wymagane prawo jazdy kategorii B lub T.

Prosimy o kontakt telefoniczny po numerem 50*******21.

Lokalizacja

Kwasów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kwasów
ID: 860280156