2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Bojków
Dodane 15 maja 2024

Operator wózka widłowego bocznego

Wynagrodzenie

33 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

QSG Poland Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym dostarczaniu usług z zakresu outsourcingu pracowniczego, pracy tymczasowej oraz kontroli jakości dla małych, średnich oraz największych firm z branży spożywczej, automotive, AGD, e-commerce oraz wielu innych w Polsce.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko operatora wózków widłowych bocznych.

Lokalizacja: Gliwice, województwo śląskie

Obowiązki:

·       Szerokopojęte prace magazynowe - praca na wózku bocznym (reachtruck) w regałach

·       Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu - zarówno na strefie magazynowej jak i na regałach

·       Przeprowadzanie inwentaryzacji

·       Praca ze skanerem

·       Bieżąca aktualizacja w systemie danych logistycznych

Oczekiwania:

·       Uprawnienia UDT

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku - wózek boczny

·       Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

·       Gotowość do podjęcia pracy zmianowej

·       Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

·       Odpowiedzialność za wykonywaną pracę

·       Punktualność oraz rzetelność

·       Opcjonalnie - aktywny status ucznia/studenta

Oferujemy:

·       Stawkę godzinową 33-34 zł brutto (w przybliżeniu 25 zł netto), dla studentów 33-34 zł netto za godzinę

·       Pracę w systemie 3 zmianowym

·       Pracę w oparciu o umowę zlecenie

·       Stabilne zatrudnienie w firmie współpracującej z największymi magazynami logistycznymi w Europie

·       Możliwość rozwoju

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez QSG Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 918503454