2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Mojęcice
Dodane 22 maja 2024

Pokojowa / Pracownik porządkowy w Pałacu Mojęcice

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mojęcice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pałac Mojęcice to historyczne miejsce o niezwykłym wnętrzu zaadaptowanym na miejsce noclegowe oraz restauracje. Obecnie nasz obiekt powiększa swój zespół i poszukuje osób na stanowisko pokojowa / pracownik porządkowy. Praca w pełnym wymiarze godzin / pół etatu.

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie porządku w pokojach hotelowych oraz przestrzeniach wspólnych,

  • współpraca z działem pokojowym oraz recepcją.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną pracę,

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • wysoką kulturę pracy,

  • szkolenia wprowadzające,

  • komfortowe warunki pracy,

  • posiłki pracownicze,

  • umowę o pracę lub zlecenie.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobrej organizacji pracy,

  • punktualności oraz komunikatywności.

Zapraszamy do naszego zespołu:)

Zaaplikuj poprzez formularz OLX bądź wyślij swoje CV na adres mailowy.

Lokalizacja

Mojęcice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mojęcice
ID: 767259554