2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
Dodane 29 maja 2024

pomocnik elektryka instalatora fotowoltaika magazyn energii ładowarki

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma o stabilnej pozycji na rynku i z ponad 15 letnią historią, poszukuje kandydata na pomocnika elektryka.

Praca w Łodzi i okolicach.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac instalacyjnych - elektrycznych;

  • rozwiązywanie problemów technicznych;

  • wykonywanie okresowych przeglądów i opieka nad istniejącymi instalacjami;

  • uruchomienia, odbiory i pomiary;

  • uzgodnienia z inwestorami.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (najlepiej elektryczne);

  • doświadczenie (mile widziane);

  • znajomość instalacji elektrycznych;

  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych;

  • dyspozycyjność, sumienność i dokładność;

  • łatwość nawiązywania kontaktów (mile widziana);

  • prawo jazdy.

Oferujemy:

  • praca na pełen etat - umowa o pracę lub inna w zależności od potrzeby;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość rozwoju i awansu;

  • praca w dynamicznym zespole;

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Proszę wyłącznie o kontakt poprzez OLX - przesłanie CV!

Prosimy o przesłanie swojego CV i dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W."

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 839275145