2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Warszawa
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Bielany
Dodane 15 maja 2024

Poszukiwana ekspedientka do sklepu spożywczego na Bielanach

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika do sklepu spożywczego.

Jesteśmy prywatną rodzinną firmą prowadzącą sklepy od 2001 roku. Wiemy że praca w sklepie czasami nie jest łatwa dlatego staramy się dbać o komfort pracy i atmosferę w naszym sklepie czego dowodem jest fakt że nasi pracownicy są z nami po kilkanaście lat. Nasz sklep znajduje się na Bielanach na ulicy Wolumen 2 (obok metra wawrzyszew). Bazujemy na sprzedaży wędlin, serów, produktów garmażeryjnych, ciast oraz pieczywa.

Sklep jest otwarty:

pon-pt 6-18

sob - 6-14

Nie - ZAMKNIĘTE ( w handlowe również)

Obowiązki:

  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.

  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.

  • Wykładanie towaru i dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

  • Przyjmowanie dostaw towarów.

  • Kontrola terminów przydatności produktów do spożycia.

  • Praca w systemie zmianowym.

  • Obsługa klienta i pomoc w wyborze produktów.

  • Przestrzeganie standardów jakości i czystości w sklepie.

  • Obsługa maszyny do krojenia pieczywa/wędlin

Wymagania:

  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia.

  • Zaangażowanie i chęć do pracy.

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Punktualność i rzetelność.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach, w tym w soboty.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Kultura osobista i wysoka kultura obsługi klienta.

  • Uczciwość.

Osoby poważnie zainteresowane proszę o wysłanie zgłoszenia lub kontakt pod numerem tel: 60*******02

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 918481667