2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Gumieńce
Dodane 02 maja 2024

Praca dla Kobiet na magazynie - od zaraz. Obsługa i wysyłka zamówień

Wynagrodzenie

4 300 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pakowacz

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży e-commerce, zlokalizowaną w Locknitz. Z powodu naszej lokalizacji zapewniamy codzienny dojazd ze Szczecina. Szukamy osoby do włączenia do naszego zespołu magazynowego.

Oferta skierowana jest wyłącznie do kobiet.

Miejsce pracy: Locknitz (z dojazdem ze Szczecina)

Godziny pracy: 7:00 - 15:00

Pięciodniowy tydzień pracy. Praca od Soboty do Środy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i koordynacja procesu realizacji zamówień

  • Przygotowywanie i drukowanie listów przewozowych

  • Pakowanie towarów o różnorodnych wielkościach

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki

  • Przyjmowanie towarów od firm kurierskich

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna

  • Nastawienie na długotrwałą współpracę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Perspektywę rozwoju i możliwości awansu w strukturach firmy

  • Codzienny dojazd ze Szczecina

  • Przyjazną atmosferę pracy

Cenimy determinację, zaangażowanie i gotowość do podjęcia wyzwań. Jeżeli spełniasz nasze wymagania i jesteś zainteresowana, aplikuj już teraz.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 860656788