2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Elbląg
Dodane 16 maja 2024

Praca jako kierowca BOLT/FREENOW/UBER! Samochód od ręki na wyłączność!

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Licencjonowany Partner Flotowy JOTDRIVE

Rozpocznij pracę jako kierowca Bolt, Freenow, Uber w Trójmieście lub Elblągu!

Samochód dostępny od ręki !

Dla naszych kierowców oferujemy:

  • Elastyczność pracy, sam ustalasz sobie godziny pracy! Jeździsz ile chcesz i kiedy chcesz! Bez grafiku!

  • Samochód na wyłączność do pracy z możliwością stałego użytku na potrzeby własne, bez limitu! Nie płacisz za serwisy, ubezpieczenia oraz przeglądy auta.

  • Skoda Fabia III Hatchback 2017 - 2021 z instalacją LPG

  • Kartę zniżkową na paliwo i LPG w stacjach na terenie całej Polski

  • Cotygodniowe wypłaty oraz rozliczenie

  • Zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenia

  • Nie pobieramy żadnej prowizji od kursów kierowcy!

  • Samochód w pełni przystosowany do TAXI

  • Stałe wsparcie i pomoc

Obowiązki jako kierowca Bolt/Freenow/Uber:

  • Przewóz pasażerów

  • Profesjonalne podejście do klienta

  • Korzystanie z nawigacji do wyznaczania najlepszej trasy

  • Utrzymywanie samochodu w stałej gotowości do pracy

  • Punktualność i uczciwość

Wymagania do rozpoczęcia pracy jako kierowca Bolt/Freenow/Uber:

  • Ważne prawo jazdy kategorii B

  • Ukończone 18 lat

  • Badania lekarskie i psychologiczne dla kierowcy taksówki (Pomagamy w uzyskaniu potrzebnych badań i dokumentów)

  • Zaświadczenie o niekaralności, nie starsze niż 30 dni

Wynagrodzenie jako kierowca Bolt/Freenow/Uber w JOTDRIVE:

  • 60zł za godzinę*

  • napiwki

  • bonusy, premie i nagrody

*Średnie przychody kierowców z ostatnich 3 miesięcy. Twoje wynagrodzenie będzie uzależnione w głównej mierze od ilości przepracowanych godzin oraz ilości zrealizowanych zleceń/kursów. W skład wynagrodzenia wejdą także napiwki, premie i bonusy. W godzinach wieczornych, w weekendy i święta zarobki sięgają nawet 80-100 zł za godzinę!

Możliwość pracy na własnym samochodzie!

Licencja oraz rozliczenie tylko 50zł/tygodniowo za wszystkie aplikacje: Bolt, Freenow, Uber!

JOTDRIVE - Licencjonowany Partner Flotowy na terenie całego Trójmiasta oraz Elbląga

Skontaktuj się z nami już teraz!

Tel. 60*******01

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 900241787