2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Modlnica
Dodane 30 maja 2024

Praca na stanowisku Spawacz

Lokalizacja

Modlnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma Karol Głowa

Firma zajmująca się produkcją placów zabaw, elementów małej architektury parkowej i miejskiej: ławki parkowe, barierki, kosze na śmieci, wodopoje, wiaty, stojaki na rowery, tablice informacyjne. Realizowanie  spersonalizowanych projektów lub produkcja poszczególnych elementów placów zabaw i małej architektury zgodnych z projektem klienta, zatrudni osobę na stanowisko Spawacza

Zakres obowiązków:

·         prace spawalnicze

·         przygotowanie wymaganych detali do spawania

·         kształtowanie elementów metalowych

·         wiercenie i szlifowanie detali według technologii i rysunku

Wymagania:

·         umiejętność spawania metodą TIG/ MAG

·         znajomość rysunku technicznego

·         doświadczenie

·         wykształcenie zawodowe lub ukończone kursy spawalnicze będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie

·         pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie aplikacji z CV przez formularz.

Lokalizacja

Modlnica,

Małopolskie

Małopolskie, Modlnica
ID: 917122944