2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Piaseczno
Joanna Huptyś
Dodane 30 maja 2024

praca - Specjalista ds. Zakupów Piaseczno

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Naszym Klientem jest ceniony i prężnie rozwijający się międzynarodowy producent oświetlenia dla obiektów handlowych, przemysłowych oraz biurowych. Wspomagając firmę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: okolice Piaseczna

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Wyszukiwanie nowych dostawców i prowadzenie negocjacji z istniejącymi

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z dostawcami

  • Podpisywanie umów na dostawy oraz pełne wsparcie realizacji umów

  • Organizacja procesu zakupów, przetwarzanie zamówień, kontrola procesu dostawy produktów i monitorowanie terminów

  • Optymalizacja warunków współpracy z dostawcami

  • Wsparcie importu / eksportu

 POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: preferowane wyższe

  • W zakresie doświadczenia: doświadczenie na podobnym stanowisku

  • W zakresie jęz. obcych: komunikatywna języka angielskiego

  • W zakresie cech osobowości: Od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zaangażowania w realizację zadań, zdolności organizacyjnych, inicjatywy, kreatywności – inspirowanie się rynkowymi innowacjami,  samodzielności, otwartości i charyzmy, umiejętności budowania długotrwałych relacji z dostawcami, umiejętności prowadzenia negocjacji, zdolności analitycznych, elastyczności, nastawienie na wynik, umiejętności planowania i ustalania priorytetów oraz zarządzania własną pracą. Oczekujemy osób które umieją współpracować w grupie z wysoką kulturą osobistą.

  • W zakresie IT: obsługa komputera, MS Office

 OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej  i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje pracę:

  •  w rozwojowym i stabilnym środowisku

  • pracę w oparciu o stałą umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

  • opiekę medyczną

  • karta sportowa

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji Osoba prowadząca projekt:  Joanna Huptyś Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imię i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnienia w zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

 Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy koniecznie w aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o. o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

 Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 918752175