2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bytom
Dodane 17 maja 2024

Praca w biurze przyjmowanie zamówień telefonicznie / Subiekt GT

Wynagrodzenie

5 300 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

UWAGA! Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o dostarczenie osobiście CV na adres 41-902 Bytom, ul. Brzezińska 78 (parter)

Nasza firma zajmuje się sprzedażą wyrobów węglowych na terenie śląska i całego kraju, ponadto na rynku lokalnym oferujemy sprzedaż kamieni ozdobnych oraz drewna kominkowego

Aktualnie poszukujemy na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa programu SUBIEKT GT (ważne)

  • Obsługa telefoniczna zamówień, przyjmowanie oraz odpowiadanie na pytania klientów (ważna swoboda z rozmową z klientem - czasami jest dużo telefonów od klientów, warto to mieć na uwadze)

  • Obsługa maila, odpisywanie klientom, wpisywanie zamówień z maila

  • Rozliczanie sprzedaży. Wystawianie dokumentów sprzedaży - paragony, faktury

 Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i wsparciu sprzedaży online

  • Wysoka kultura osobista oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Biegłe posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie – zależy nam na profesjonalnej korespondencji z klientem. Obsłudze klienta, zarówno telefonicznej jak i mailowej.

  • Umiejętność budowania długotrwałych pozytywnych relacji. Jak dobrze wiesz, jest to niezwykle ważne w obsłudze klienta.

  • Umiejętność pozyskiwania klientów, techniki pozyskiwania – Znajomość technik pozyskiwania klientów.

  • Dyspozycyjność, punktualność oraz dobra organizacja własnej pracy.

 Dodatkowe atuty:

  • Znajomość programu subiekt GT

  • Praca na stałe!

 Co oferujemy?

  • Stacjonarną pracę w biurze.

  • Pracę od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach 08:00 – 16:00 lub 07:00 - 15:00

  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę w miłym i zgranym zespole.

  • Wsparcie i pomoc ze strony przełożonych - nauczymy Cię naszych systemów, jednak Twoje doświadczenie w Obsłudze Klienta jest niezbędne.

Wynagrodzenie 4000 zł netto na rękę / 5450 zł brutto

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 902335511