2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Marki
Dodane 30 maja 2024

Pracownik biurowy /office manager

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Marki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

pracownik biurowy

Zakres obowiązków: :

  • sporządzanie pism;

  • przygotowywanie dokumentacji i ich bieżąca obsługa;

  • obsługa obiegu dokumentów, kontakt z urzędami;

  • monitorowanie bieżących spraw administracyjnych w biurze.

  • obsługa kalendarza spotkań oraz wizyt w urzędach.

  • obsługa korespondencji elektronicznej ,kurierskiej i pocztowej.

  • obsługa pracodawców oraz cudzoziemców w sprawach legalizacji pobytu.

  • wystawiane faktur za usługi oraz monitoring płatności przeterminowanych

  • współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania:

  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W MOWIE I W PIŚMIE

  • PRAWO JAZDY KAT.B

  • UMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO WERYFIKOWANIA SYTUACJI POD KĄTEM ZATRUDNIANIA W POLSCE

  • BARDZO DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ I ZDOLNOŚĆ USTALANIA PRIORYTETÓW

Oferujemy:

  • Wiedza i doświadczenie zdobywane pod okiem specjalistów

  • Możliwość kontynuacji kariery

  • Komórka służbowa

  • Samochód do dyspozycji w godzinach pracy

CV z adnotacją poniżej prosimy przesyłać przez link kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Speeders Pl Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Marki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Marki
ID: 672601330