2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 22 maja 2024

Fakturzystka w Wf-mag Pracownik biurowy

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Praca biurowa polegająca na współpracy ze stałymi klientami zagranicznymi.

Kompleksowy nadzór nad zamówieniem od przyjęcia do wysyłki

Praca stacjonarna przy współpracy z magazynem i produkcją.

Wymagania :

·         dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

·         znajomość programu Wf-mag

·         komunikatywność

·         dyspozycyjność

·         punktualność

·         Prawo jazdy

Twój zakres obowiązków

·         przyjmowanie i obsługa zamówień, Wystawianie faktur

·         nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

·         współpraca z magazynem i produkcją

·         utrzymywanie dobrych relacji z klientami

oferujemy

·         pracę w stabilnej firmie działającej od wielu lat

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 882113158