2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Skierniewice
Dodane Dzisiaj o 00:04

Pracownik fizyczny - pomocnik przy pracach ziemnych i hydraulicznych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prace przy wykonywaniu odwiertów pionowych pod pompy ciepła,

  • Montaż instalacji ogrzewania podłogowego,

  • Montaż grzejników,

  • Montaż powietrznych i gruntowych pomp ciepła,

  • Częściowo praca w delegacjach od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • Zmysł techniczny,

  • Sumienność i dokładność,

  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,

  • Podstawowa znajomość instalacji hydraulicznych mile widziana,

  • Prawo jazdy B, mile widziane B+E lub C+E,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Stabilne wieloletnie zatrudnienie,

  • Przyjazna atmosfera pracy,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń bez górnego limitu,

  • Praca w zespole z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie pomp ciepła,

  • Szkolenia branżowe.

O nas

Od dwudziestu kilku lat zajmujemy się produkcją, dostawą oraz montażem pomp ciepła na terenie całej Polski.

Stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość oferowanych produktów i usług, oraz na zadowolenie klienta.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 918800162