2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Warmińsko-mazurskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Ostróda
Dodane 15 maja 2024

Pracownik Gospodarczy do utrzymania terenów zielonych itp.

Wynagrodzenie

4 500 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Praca przy uprawie i pielęgnacji roślin (np. koszenie, przycinanie, nawożenie, pielenie).

  • Prace porządkowe na terenach podległych spółce.

  • Praca związana z obsługą maszyn ogrodniczych (np. kosiarki, przycinarki).

  • Prace ziemne i nasadzenia.

  • Drobne prace naprawcze

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ogrodnictwie,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Brak nałogów.

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 918416810