2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Dodane 16 maja 2024

Pracownik Linni Produkcji, Domino's Pizza Commissary Ursus

Wynagrodzenie

5 800 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Wiemy, że motywacje, aby dołączyć do nas mogą być różne. Ale to, co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z zaangażowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii. Skupiamy się na robieniu pysznej i świeżej pizzy w ok. 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie i dobrze się przy tym bawimy!

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy linii produkcyjnej ciasta do pizzy

  • Zapewnienie właściwej jakości produktu

  • Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

  • Czynności zlecone przez przełożonych (Pomoc na innych działach w zakładzie​)

Nasze wymagania

  • Gotowość do wykonania badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub posiadanie książeczki do celów sanepidarno-epidemiologicznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Praca od poniedziałku do piątku 10-18 oraz 2 soboty w miesiącu 7-14.

  • Praca w dni świąteczne.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 5 800 - 6 400 zł brutto.

  • Umowę o pracę.

  • 50% zniżki na nasze produkty.

  • Ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy bez dodatkowych opłat.

  • Pracę dostępną od zaraz.

  • Udział w rozwoju w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku w branży gastronomicznej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 915766692