2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Podkarpackie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Stalowa Wola
Dodane 16 maja 2024

Pracownik lokalu gastronomicznego Pół Na Pół

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowo otwierający się lokal gastronomiczny w Stalowej woli (Rozwadów) poszukuję zaangażowanych i chętnych do pracy ludzi na stanowiska:

-Kucharz/Kucharka

-Pomoc Kuchenna

-Dostawca

-Kasjer/Kasjerka

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z naszym menu, dbając o najwyższą jakość i smak.

  • Zachowanie standardów higieny i bezpieczeństwa żywności.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu kuchennego w celu zapewnienia sprawnej pracy kuchni.

  • Zachowanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane – chętnie Cię przeszkolimy i wprowadzimy

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku, zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

    Zapraszamy do składanie CV! Do zobaczenia!

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 918783711