2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Podlaskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zambrów
Dodane 12 maja 2024

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja

Zambrów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Adler Agro sp. z o.o. jedna z największych firm w regionie obsługujących sektor rolniczy

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: tereny powiatu: Zambrów, Wysokie Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • intensywna praca w terenie,

  • pozyskiwanie Klientów

  • utrzymywanie kontaktów z Klientami,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku marki firmy na podległym terenie,

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych,

  • bieżące raportowanie i monitorowanie rynku,

  • udział w targach

Wymagania:

  • pochodzenie wiejskie/ wykształcenie rolnicze

  • znajomość branży rolniczej

  • dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie,

  • umiejętności samodzielnego i pewnego działania,

  • komunikatywności,

  • umiejętności tworzenia ofert handlowych,

  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • narzędzia pracy tj. samochód, telefon, laptop,

  • możliwość osobistego rozwoju w dobrze prosperującej firmie w branży rolniczej,

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: praca(at)adleragro.pl z dopiskiem "Przedstawiciel handlowy"

Lokalizacja

Zambrów,

Podlaskie

Podlaskie, Zambrów
ID: 916444328