2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Swoszowice
Dodane 08 maja 2024

Recepcjonista, pracownik SPA, pracownik Saun

Wynagrodzenie

18 - 24 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Swoszowice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy do pracy Saunamistrza (osobę wykonującą seanse saunowe) oraz Recepcjonistę:

Przyjmiemy także osoby bez doświadczenia w pracy jako saunamistrz. Szkolimy na miejscu, praca głównie popołudniami, w godzinach otwarcia obiektu. Praca na umowę zlecenie.

Obowiązki:

• praca w recepcji saunarium, • kontrola saunarium i jego pomieszczeń, dbanie o czystość, edukowanie klientów o poprawnej kulturze saunowania, wykonywanie seansów saunowych.

Wymagania: • mile widziane doświadczenie pracy w saunarium lub w strefie SPA, • dobra kondycja fizyczna, • wytrzymałość na wysokie temperatury, • kreatywność.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Swoszowice
ID: 698704303