2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Lesiów
Dodane 16 maja 2024

Ślusarz-spawacz, operator maszyn warsztatowych

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lesiów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma SYLMET Sylwia Wijata zajmująca się produkcją konstrukcji metalowych zatrudni pracownika na stanowisko Ślusarz/operator maszyn warsztatowych

Zadania na stanowisku pracy:

  • Obsługa maszyn warsztatowych: wiertarka stołowa, piła taśmowa etc., szlifowanie, cięcie, spawanie, wiercenie, etc.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcji metalowej i uprawnienia spawacza metodą MIG/MAG mile widziane,
  • Oczekujemy zaangażowania, punktualności i umiejętności organizacji pracy własnej

• Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej

OFERUJEMY:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy.
  •  ciekawą i stabilną pracę
  •  pracę w zgranym zespole
  •  po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony

Preferujemy Kontakt Telefoniczny

Lokalizacja

Lesiów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lesiów
ID: 734574180