2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Szamocin
Dodane 16 maja 2024

Spawacz MIG / TIG

Lokalizacja

Szamocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

KEPKA jest firmą korzystającą z doświadczenia, wiedzy, znajomości nowych technologii. Przedsiębiorstwo to jest jedną z nielicznych fabryk zajmujących się produkcją zaawansowanych urządzeń dla branży metalurgicznej, ceramicznej, lotniczej, automotive (pieców do obróbki termicznej materiałów od 150 – 1800oC oraz zautomatyzowanych linii produkcyjnych związanych z obróbka termiczną materiałów).

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz MIG/TIG

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Składanie i spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji,

  • Spawanie metodą MIG i TIG,

  • Wykonywanie innych zadań ślusarskich niezbędnych przy pracach spawalniczych,

  • Współpraca z pracownikami.

Wymagania:

  • Predyspozycje techniczne,

  • Dyspozycyjność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze,

  • Minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o prace,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Szeroki rozwój osobisty,

  • Dojazd z okolic Piła, Chodzieży oraz Budzynia,

  • Możliwość wyjazdu do krajów takich jak: Chiny, Meksyk, Tunezja, USA, itd.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV:

  • adres mailowy,

  • telefon kontaktowy w celu umówienia się na spotkanie: 51*******70.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Szamocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamocin
ID: 918719223