2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 16 maja 2024

Spawacz TIG / MAG stali nierdzewnej

Wynagrodzenie

6 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna od 30 lat zajmująca się produkcją maszyn przemysłowych, zatrudni na stanowisku spawacza stali nierdzewnej metodą TIG oraz MAG (141, 135).

Zakres obowiązków

  • samodzielna praca przy szczepianiu i spawaniu niewielkich elementów ze stali nierdzewnej (304) - rurociągi i zbiorniki otwarte bezciśnieniowe (obrabiane elementy do max 50 kg masy)

  • proste prace ślusarskie, przygotowawcze

  • spawanie na szczelno elementów ze stali nierdzewnej o grubości od 2 mm

Wymagania:

  • doświadczenie w spawaniu metodą 141 oraz 135 stali nierdzewnej

  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

  • dokładność wykonywanych prac

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami

  • atrakcyjny system premiowy

  • spokojną pracę w wydzielonej hali obróbki stali nierdzewnej (to nie akord ani produkcja seryjna)

  • praca jednozmianowa 7-15

  • praca tylko w siedzibie firmy w Opolu (hala latem jest klimatyzowana)

  • ubezpieczenie grupowe

Prosimy o składanie swoich CV na adres emailowy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 918623873