2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Pomorskie
  6. Kadry i płace - Słupsk
Dodane 24 maja 2024

Specjalista do spraw kadr i płac

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KAISER Patisserie to cukiernia o charakterze premium, która powstała z myślą o amatorach słodkości i niecodziennych smaków. Inspirujemy smakiem oraz rozbudzamy apetyt na piękno. Wszystkie desery przygotowujemy z pasją, niezwykłą starannością oraz dbałością o detale. KAISER Patisserie jest miejscem, gdzie tradycja połączona jest z nowoczesnością. Wszystko po to, żeby tworzyć harmonijne połączenia smakowe, które zadowolą podniebienia najbardziej wymagających gości.

Obecnie poszukujemy osoby na pełen etat na samodzielne stanowisko : Specjalista do spraw kadr i płac

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie i weryfikacja poprawności naliczeń list płac

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz kompleksowa obsługa pracowników, w tym cudzoziemców

  • przygotowywanie rozliczeń oraz sprawozdawczości dla ZUS

  • rozliczanie miesięcznych i rocznych deklaracji do Urzędu Skarbowego

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz rozliczeń w zakresie nieobecności pracowniczych

  • sporządzanie raportów i sprawozdań (GUS,PFRON)

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP

  • współpraca z działem księgowości w zakresie księgowania płac

  • uczestnictwo i prowadzenie procesów rekrutacji

  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • administracja i rozliczanie benefitów

Nasze wymagania:

  • znajomość przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej

  • znajomość przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych

  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

  • znajomość programu Płatnik

  • rzetelności i uczciwości

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej firmie

  • prywatna opieka medyczna i możliwość ubezpieczenia na życie dla pracowników oraz członków rodziny

  • dofinansowanie do kart Multisport

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 883418137